JUŻ CAŁY ROK - ROCZNICA WIRED TUNES

JUŻ CAŁY ROK - ROCZNICA WIRED TUNES

Uroczysta rocznica Wired Tunes i podsumowanie roku 

Cieszymy się, że możemy ogłosić, że Wired Tunes ma już rok istnienia jako showroom muzyczny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele bonusów i specjalnych prezentów. Już teraz możecie skorzystać z 5% zniżki na wszystko do 19 października z kuponem: ONEWIRED, a także zajrzeć do naszej uroczystej kolekcji, którą dla Was przygotowaliśmy.

Uroczysta kolekcja

Ważna do 19 października

To już cały rok! W tym czasie odwiedzili nas klienci z całej Polski i z różnych zakątków świata. Cieszyliśmy się z każdego gościa, który nie wahał się przyjść i poczuć rytm w naszym showroomie. A co dopiero mówić o tych, którzy wsparli naszą salę zakupami i uczestnictwem w naszych wydarzeniach!

Tysiące klientów zaufało nam nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, w tym w Europie, sąsiednich krajach, Ameryce Południowej i Północnej, Australii, Japonii, Chinach i Azji Środkowej. I jesteśmy pewni, że to dopiero początek.

Przeprowadziliśmy wiele akcji i zorganizowaliśmy liczne warsztaty z udziałem artystów, realizatorów dźwięku, influencerów i nauczycieli. Rozpoczęliśmy współpracę z Akademią Dźwięku - jedyną certyfikowaną szkołą Ableton w Polsce.

W naszej ofercie pojawiło się ponad sto marek, a także zdobyliśmy dystrybucję takich marek jak PMC, PSI, Elektron, Prism Audio, LYNX, Antelope Audio i wiele innych. I nie zamierzamy się zatrzymywać!

Dodatkowo, 12 października organizujemy specjalną imprezę z naszymi partnerami i gośćmi, podczas której będziemy świętować naszą rocznicę w wąskim gronie ludzi w muzycznej atmosferze stworzonej przez artystów z najwyższej półki.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za zaufanie i mamy nadzieję, że za rok urośniemy wielokrotnie i będziemy mogli was jeszcze bardziej uszczęśliwiać.