Sklep Wired Tunes został założony zespołem entuzjastów w Polsce w 2022 roku. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz współpracy z producentami z całego świata, prezentujemy w naszym sklepie tylko wyjątkowy zakres towarów i marek, które uznajemy za najlepsze i najciekawsze dla muzyków, producentów muzycznych oraz realizatorów dźwięku.

Wired Tunes to przede wszystkim Show Room muzyczny w samym sercu Warszawy, który oferuje swobodny dostęp do każdego sprzętu, który znajduje się w naszej ofercie. Show Room jest podzielony na kilka stref obejmujących syntezatory, moduły, monitory studyjne, mikrofony i to wszystko, co sprawia przyjemność miłośnikom muzyki. Drzwi naszego Show Roomu otwarte od pon. - pt.: 10.00-19.00 oraz w sob.: 12.00-17.00

Wired Tunes to także sklep internetowy, który realizuje dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Niezależnie od gabarytów i ilości produktów, jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt na stanie lub na zamówienie.

Stawiamy przed sobą cele, by zrobić to na nowym poziomie i stworzyć komfortowe warunki podczas przyjaźni z godnym Państwa uwagi sprzętem, gdyż niektóre z nich do tego momentu nie były nawet obecne w Polsce.

Będzie nam bardzo miło widzieć Państwa wśród naszych klientów.

Z wyrazami szacunku,
Wired Tunes