Wielkie otwarcie Wired Tunes

Wielkie otwarcie Wired Tunes

Wired Tunes to nowe muzyczne miejsce na mapie Warszawy, jakiego jeszcze nie było w całej Polsce. Show Room jest podzielony na cztery główne przestrzenie, takie jak studio, strefa syntezatorów, strefa słuchawek i strefa syntezatorów modułowych. Wired Tunes organizuje również warsztaty muzyczne dla producentów oraz tematyczne prezentacje nowego sprzętu muzycznego. 

Nowe miejsce muzyczne na mapie Warszawy

Zapraszamy Ciebie do nowego miejsca w Warszawie, gdzie wyjątkowo spędzisz czas w bliskim kontakcie z wyselekcjonowanym sprzętem muzycznym. Jest to Show Room muzyczny Wired Tunes, którego znajdziesz pod adresem Nowogrodzka 6A/102.

Takiego miejsca jeszcze nie było nigdzie w Warszawie i w całej Polsce. Jest to otwarta przestrzeń dla każdego muzyka i miłośnika muzyki elektronicznej. Masz do wyboru moduły, syntezatory, monitory odsłuchowe, słuchawki i mikrofony wysokiej klasy. Znajdziesz specjalnie przygotowane do tego przestrzenie, gdzie możesz zostać na długo z Twoimi ulubionymi urządzeniami muzycznymi. Nasi konsultanci pomogą Ci z wyborem sprzętu i podpowiedzą w każdej chwili.  

Show Room jest podzielony na kilka głównych stref

  • Studio, które jest przeznaczone do odsłuchu wysokiej klasy monitorów. Zrobiliśmy dla Ciebie profesjonalną akustykę, żeby dostarczyć maksymalną pewność wyboru i dużo przyjaźni. Monitory ustawimy tak, jak zechcesz i takie, jakie zechcesz. Jest to miejsce dla Ciebie. Studio oferuje wybór mikrofonów, których brzmienie możesz przetestować całkowicie swobodnie. Podłącz mikrofon do przedwzmacniacza dostępnego w Show Roomie, wybierz właściwy kompresor czy korektor. Teraz to możesz zrobić w jednym miejscu.
   • Strefa syntezatorów, która prezentuje czołowe i wyszukane marki syntezatorów różnego gabarytu i rodzaju. Żeby dać Ci największy komfort, przygotowaliśmy tu zarówno monitory i słuchawki, krzesełka, żeby po prostu być jak w domu. Całość wykroiliśmy akustyką, żeby się chciało tu wracać po prawdziwe emocje.

   Znajdziesz tutaj zarówno syntezatory klawiszowe, cyfrowe pianina, ale również syntezatory modularne, grooveboxy i efekty. Jeśli brakuje Ci wiedzy, żeby wybrać właściwy sprzęt dla siebie, przyjdź do nas i przetestuj dowolny sprzęt na żywo. 

   Czekają na Ciebie syntezatory modularne, moduły, racki i kabelki. Bez różnicy, czy interesują Cię bardziej krokodylę czy inne modularne bestie, znajdziesz tutaj sprzęt modularny dla siebie, dlatego że posiadamy go dużo i mamy odmianę.


    • Zastanawiasz się jakich słuchawek wybrać? Po prostu przyjdź do nas. Posłuchasz tutaj swoich ulubionych utworów i wybierzesz te słuchawki, które spodobają Ci się najbardziej. Zechcesz posłuchać inne dostępne w naszym Show Roomie? Otworzymy dla Ciebie, bo to jest dla Ciebie. 

     Co jeszcze?

     Show Room także organizuje warsztaty muzyczne dla producentów, a kiedy przyjdzie pora na nowości sprzętu muzycznego organizuje tematyczne prezentacje. Informacje możesz znaleźć na naszym Instagramie i Facebooku, oraz w nowościach na naszej stronie internetowej. Śledź nas na naszych portalach społecznościowych i subskrybuj newsletter, żeby być z nami na bieżąco. 

     Od 2023 roku Wired Tunes współpracuje z Akademią Dźwięku - jedyną certyfikowaną szkołą Ableton w Polsce. W ramach współpracy w naszym Show Roomie odbywają się warsztaty, a nasi klienci dostają zniżki na wszystkie kursy w Akademii Dźwieku. Zobacz szczegóły tutaj