Dostań bezpłatny mikrofon z Antelope Audio

Dostań bezpłatny mikrofon z Antelope Audio

Elektron Analog Heat +FX już w sprzedaży Czytanie Dostań bezpłatny mikrofon z Antelope Audio Translation missing: pl.article.general.reading_time Kolejny Otrzymaj gratis Auto-Tune i wtyczki UAD przy zakupie Apollo

Cały komplet studyjny przy zakupie interfejsu antelope audio

W okresie od 1 maja 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. w Wired Tunes rusza promocja od Antelope Audio, dzięki której każdemu użytkownikowi przysługują darmowe mikrofony emulujące oraz pakiety efektów przy zakupie odpowiedniego interfejsu audio. 

Dlaczego warto korzystać z interfejsów Antelope Audio?

Interfejsy Audio Antelope zapewniają dostęp do stale rosnącej kolekcji najwyższej jakości sprzętowych efektów dźwiękowych. Ta starannie dobrana biblioteka wykracza daleko poza podstawowe elementy, włączając ponad 25 bardzo poszukiwanych EQ, ponad 20 kultowych kompresorów i różne niezbędne klasyki, takie jak przedwzmacniacze mikrofonowe, channel stripy, wzmacniacz gitarowy i emulacje racków, pogłos i maszyny taśmowe.

Dostań za darmo emulujący mikrofon

Dostań darmowy mikrofon do modelowania z każdym zakupionym interfejsem Antelope Audio. Zrób kolejny krok, aby uzyskać doskonały dźwięk dzięki małemu, ale potężnemu mikrofonowi pojemnościowemu Edge Note czy Edge Solo o dużej membranie. To kolekcja klasyków - od legendarnych mikrofonów wstążkowych po klasyczne mikrofony dynamiczne i drogie mikrofony pojemnościowe. Wiernie wzorowane na najrzadszych i najbardziej kultowych oryginałach przy użyciu zastrzeżonych metod, narzędzia te nie tylko zachowują prawdziwą reakcję i kolor oryginałów, ale zachowują swoje dziedzictwo dla nowych pokoleń artystów i inżynierów.

Bitwig Studio GRATIS

Darmowe Bitwig Studio 4 DAW: Bitwig Studio to nowa generacja oprogramowania do produkcji muzyki, projektowania dźwięku i występów na żywo. Jest wyposażony w instrumenty, efekty dźwiękowe, próbki i ustawienia wstępne odpowiednie zarówno dla entuzjastów muzyki, jak i doświadczonych profesjonalistów.

Jako skorzystać z promocji w Wired Tunes

1. Kup uczestniczący interfejs Synergy Core.

2. Po aktywacji interfejsu automatycznie otrzymasz Bitwig Studio.

3. Mikrofon modelujący zostanie dostarczony wraz z interfejsem.

Czas trwania promocji

Oferta ważna tylko dla klientów, którzy kupią nowy Zen Go Synergy Core (USB lub TB), Zen Q Synergy Core (USB lub TB), Zen Tour Synergy Core, Discrete 4 Pro Synergy Core, Discrete 8 Pro Synergy Core, Orion Studio Synergy Core od autoryzowanego sprzedawcy w tym Wired Tunes w okresie od 1 maja 2023 r.do 30 czerwca 2023 r.

*Klienci muszą aktywować swój interfejs audio przed 15 lipca 2023 r., aby otrzymać ofertę.

Wszystkie realizacje promocyjne podlegają zatwierdzeniu przez Antelope Audio.