Poznaj najnowszy Focusrite Scarlett 4th Gen

Poznaj najnowszy Focusrite Scarlett 4th Gen

Kolekcja UAD wtyczek przy zakupie interfejsów Apollo Rackmount Czytanie Poznaj najnowszy Focusrite Scarlett 4th Gen Translation missing: pl.article.general.reading_time Kolejny Nowy UA Apollo Twin X USB teraz z Windows

REDEFINICJA BRZMIENIA W STUDIO I POZA NIM

Jedenastu lat ciągłego rozwoju i innowacji zaowocowało, że czerwona seria interfejsów audio Focusrite to teraz standard, na którym wszyscy się wzorują. W roku 2011 zaczęła się ta niesamowita podróż, a dzisiaj, po ponad dekadzie, seria Scarlett z dumą ogłasza nadejście czwartej generacji interfejsów audio, które podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej.

Nowa era Scarlettów - jakość, wydajność, innowacja

Czwarta generacja interfejsów Scarlett to nie tylko kolejny krok naprzód, to prawdziwa rewolucja. Całkowicie przeprojektowane elementy, takie jak przedwzmacniacze i konwertery, otwierają nowe możliwości brzmieniowe, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających twórców dźwięku.

Czy to delikatny wokal czy potężny wzmacniacz - przedwzmacniacze 4. generacji zachwycą swoją niską szumowością oraz ogromnym zakresem wzmocnienia, który sięga 69 dB.

Złap każdy detal, każdą nutę

Niezależnie czy jesteś gitarzystą, producentem czy muzykiem studyjnym - interfejsy Scarlett 4. generacji dostarczą Ci dokładne i pełne brzmienie. Wejścia Hi-Z o studyjnej jakości oraz wejścia liniowe pozwolą uchwycić charakter każdego instrumentu. A tryb Air, który podkreśla detale i dodaje ciepła, przeniesie Cię do świata dźwięków, jakiego jeszcze nie słyszałeś.

Automatyzacja na nowym poziomie

Nowością jest funkcja Auto Gain, która z łatwością dostosuje poziomy nagrywanego materiału, pozwoli Ci skupić się na twórczości, a nie na technicznych aspektach. A dzięki technologii Clip Safe, zapomnij o przesterowaniach - dźwięk zawsze pozostanie czysty i pełen dynamiki.

Niezrównana kontrola i elastyczność

Zarządzaj swoimi nagraniami z łatwością dzięki aplikacji Focusrite Control 2. Teraz zdalnie kontroluj przedwzmacniacze, funkcje Auto Gain, Clip Safe i Air, nawet gdy interfejs jest poza zasięgiem. Twórz oddzielne miksy w modelu Focusrite Scarlett 4i4 4th Gen, korzystając z wbudowanego miksera.

Całe oprogramowanie, cała kreatywność

Tworzenie muzyki to nie tylko dźwięki, to cała historia opowiedziana w nutach. Z oprogramowaniem DAW Pro Tools Artist lub Ableton Live Lite oraz pakietem Hitmaker Expansion, masz w rękach narzędzia, których potrzebujesz do nagrań, miksowania i masteringu na najwyższym poziomie.

Gotowe studio, gotowe brzmienie

Focusrite Scarlett Solo Studio 4th Gen i Focusrite Scarlett 2i2 Studio 4th Gen nie tylko dostarczą wyjątkowego brzmienia, ale również kompletny zestaw akcesoriów. Mikrofon Focusrite CM25 MkIII i słuchawki Focusrite SH-450 odkryją nowe możliwości brzmieniowe.

Wszystko w jednym pudełku, gotowe do działania

Czwarta generacja Scarlettów to kolejny kamień milowy, który zmienia zasady gry w świecie interfejsów audio. Z nimi tworzenie muzyki staje się jeszcze bardziej inspirujące i satysfakcjonujące. Zdobądź swoje miejsce w tej rewolucji brzmienia już dziś!