Promocja z Antelope Audio: 93 efekty i Bitwig Studio 5 za darmo

Promocja z Antelope Audio: 93 efekty i Bitwig Studio 5 za darmo

Warsztat "Przejmij Kontrolę" z Akademią Dźwięku Czytanie Promocja z Antelope Audio: 93 efekty i Bitwig Studio 5 za darmo Kolejny Arturia MiniFreak Firmware 2.0

Specjalna promocja od Antelope Audio

Antelope Audio zaprasza Cię do podniesienia swojego doświadczenia dźwiękowego dzięki ekskluzywnej promocji, która obiecuje rewolucję w brzmieniu i zdefiniowanie Twojej twórczej podróży.

Twórz swoją dźwiękową kolorystykę z Synergy Core

Przy każdym zakupie interfejsu Synergy Core otrzymujesz nie tylko sprzęt, odblokowujesz skarbnicę dźwiękowych możliwości. Zanurz się w wirtualnym studio z 93 bezpłatnymi wiernie odtworzonymi klasycznymi EQ, kompresorami, przedwzmacniaczami mikrofonowymi i efektami modulacji. Połączenie przetwarzania DSP i niestandardowej technologii FPGA odkrywa prawdziwą magię vintage'owych jednostek analogowych, przekształcając Twoje sesje nagraniowe na żywo w arcydzieło dźwiękowe. AFX2DAW, oferujące ponad 90 emulacji w czasie rzeczywistym legendarnych zewnętrznych jednostek EQ, kompresorów, przedwzmacniaczy mikrofonowych i nie tylko*, czeka na Twoją kreatywną inwencję. (*Auto-Tune Synergy Core nie jest dołączony)

Darmowe Bitwig Studio 5

Jako wisienka na torcie, skorzystaj z okazji, aby uwolnić swoją kreatywność dzięki pełnej licencji na Bitwig Studio 5. To wszechstronne rozwiązanie do produkcji muzycznej wyposaża Cię w ogromną bibliotekę dźwięków, pętli, modulatorów, instrumentów wirtualnych i rewolucyjny system projektowania dźwięku GRID – modułowy system projektowania instrumentów i efektów.

Jak to działa?
  1. Zabezpiecz swoje miejsce, kupując uczestniczący interfejs Synergy Core.

  2. Po aktywacji, efekty w czasie rzeczywistym i Bitwig Studio stają się nieodłączną częścią Twojego arsenału kreatywnego.

Promocja jest ważna od 1 listopada do 31 stycznia, obejmując zakup wybranych interfejsów Synergy Core, w tym:
Ale pamiętaj, klucz do odblokowania tej dźwiękowej przygody leży w aktywacji Twojego interfejsu audio przed 15 lutego 2024 roku.

Nie przegap tej szansy, aby wyjść poza zwyczajność i wyruszyć w dźwiękową odyseję jak nigdy dotąd. Specjalna promocja z Antelope Audio Synergy Core to Twoje zaproszenie do tworzenia dźwiękowych krajobrazów, rzeźbienia muzycznych cudów i zdefiniowania swojego kreatywnego losu. Uwolnij muzykę w sobie – twoja symfonia czeka!