Rupert Neve anonsowali interfejs audio RNDI-8

Rupert Neve anonsowali interfejs audio RNDI-8

Nowy interfejs audio Neumann MT-48 Czytanie Rupert Neve anonsowali interfejs audio RNDI-8 Translation missing: pl.article.general.reading_time Kolejny Nowy Stereo Compressor od Erica Synths

Nowy interfejs audio RNDI-8 od Rupert Neve

Rupert Neve właśnie anonsowali nowy interfejs audio RNDI-8, który jest to ośmiokanałowym interfejsem audio w rackowym formacie 1U, który wykorzystuje obwody klasy A z dyskretnymi wzmacniaczami wejściowymi FET.

Konstrukcja klasy A eliminuje zniekształcenia zwrotnicy, które w przeciwnym razie mogłyby zostać dodane do sygnału i wprowadzić niepożądane nieparzyste harmoniczne wyższego rzędu. Transformatory RNDI-8 są transformatorami Rupert Neve i zapewniają izolację, jednocześnie dodając muzyczne harmonie i wymiar do dźwięku.

RNDI-8 zawiera również osiem przycisków podnoszenia masy na panelu przednim, które oddzielają masę obwodu każdego kanału od masy obudowy, zapewniając kolejną pomocną opcję wykrywania i eliminowania niepożądanego szumu masy.

W przypadku RNDI-8 zawartość harmonicznych pochodzi z oktawy (2. rzędu) i kwinty powyżej oktawy (3. rzędu) względem podstawy. Te muzycznie istotne harmoniczne, obecne w subtelnych ilościach, wzmacniają bogactwo oryginalnego sygnału i zapewniają wyraźnie muzyczną reakcję. Co więcej, dyskretny aspekt konstrukcji RNDI-8 oznacza, że nie ma w nim układów scalonych ani komponentów cyfrowych, które potencjalnie mogłyby mieć negatywny wpływ na brzmienie.

RNDI-8 oferuje profesjonalne przetwarzanie i naturalne brzmienie od 5Hz do powyżej 90 kHz. W połączeniu z ulepszeniem harmonicznych transformatora wyjściowego w efekcie sygnał posiada grzmiący low-end i głębie.

Każdy kanał RNDI-8 może obsługiwać poziomy wejściowe do +21 dBu, oferują zasilanie 48V i tworzą wejście o wysokiej impedancji ponad 2M Ohms. To wszystko sprawia, że RNDI-8 jest w stanie obsłużyć nie tylko instrumenty, ale także profesjonalne źródła liniowe, takie jak interfejsy i automaty perkusyjne. To oznacza, że RNDI-8 może być wykorzystany zarówno w studio, jak i tourach scenicznych.