Wired Tunes dystrybutorem Strandberg

Wired Tunes dystrybutorem Strandberg

Przewodnik prezentowy: najlepsze pomysły na prezent Czytanie Wired Tunes dystrybutorem Strandberg Translation missing: pl.article.general.reading_time Kolejny Wtyczki UAD za FREE! z Volt lub mikrofonem Universal Audio

Ogłaszamy rozpoczęcie oficjalnej dystrybucji Strandberg w Polsce

Jesteśmy dumni ogłosić, że nasz sklep muzyczny Wired Tunes teraz oferuje dystrybucję wyjątkowych gitar Strandberg w Polsce! Teraz możesz nie tylko je zakupić, ale także przetestować w naszym showroomie muzycznym przy ulicy Nowogrodzkiej 6A/102 w Warszawie.

Gitary Strandberg to nie tylko instrumenty, to prawdziwe dzieła sztuki stworzone z pasją. Marka ta została założona przez Ola Strandberga, szwedzkiego lutnika, który zrewolucjonizował świat gitary elektrycznej. Dzięki innowacyjnym projektom, ergonomicznemu kształtowi i doskonałemu brzmieniu, gitary Strandberg zdobyły uznanie muzyków na całym świecie.

Czym wyróżniają się gitary Strandberg?
  • System EndurNeck
Strandberg wprowadził innowacyjny system EndurNeck, który zmienia tradycyjny kształt gryfu. Ten system eliminuje klasyczny "klin" gryfu, oferując bardziej ergonomiczny kształt, który dostosowuje się do naturalnej formy dłoni muzyka. Dzięki temu rozwiązaniu, gitarzyści doświadczają większego komfortu i swobody ruchów podczas gry.
  • Headless Design
Wiele gitar Strandberg charakteryzuje się brakiem tradycyjnej główki, co sprawia, że są bardziej kompaktowe i łatwiejsze do przenoszenia. Headless design nie tylko wpływa na estetykę, ale również eliminuje pewne problemy związane z napięciem strun.
  • Multi-Scale (Fan Fret)
W niektórych modelach Strandberg zastosowano system wielkoskalowy, znany również jako fan fret. To oznacza, że długość strun różni się w zależności od strony gitary, co poprawia intonację i równowagę napięcia strun na całym instrumencie.
  • Fret End Scallop
W niektórych modelach Strandberg zastosował technologię Fret End Scallop, która polega na delikatnym wycięciu końcówek progów. To zapewnia jeszcze większą precyzję i ułatwia wydobywanie harmonik.
  • Konstrukcja
Gitary Strandberg posiadają ergonomicznie zaprojektowane korpusy, które są lekkie, kompaktowe i jednocześnie oferują doskonałe rezonanse. Materiały używane do budowy korpusów są starannie dobrane, aby zapewnić równowagę pomiędzy wygodą gry a jakością dźwięku.

Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie, aby doświadczyć tych wyjątkowych instrumentów na własne uszy i ręce! Wired Tunes to miejsce, gdzie pasja do muzyki spotyka się z najnowszymi technologiami.