Wired Tunes dystrybutorem PMC w Polsce

Wired Tunes dystrybutorem PMC w Polsce

Wired Tunes - sklep muzyczny i showroom zlokalizowany w sercu Warszawy - z dumą ogłasza, że został oficjalnym dystrybutorem monitorów PMC. Dla każdego klienta, który poszukuje monitorów najwyższej jakości i niesamowitego brzmienia, Wired Tunes oferuje teraz dostęp do jednych z najlepszych monitorów studyjnych na rynku.

W warszawskim showroomie Wired Tunes, każdy klient ma dostęp do specjalnie przygotowanego studia, gdzie w komfortowych warunkach można porównać różne modele monitorów PMC oraz sprawdzić różnicę z innymi znanymi markami monitorów, jak PSI, Barefoot, Genelec i inne. To idealne miejsce dla profesjonalnych producentów muzycznych, inżynierów dźwięku oraz dla pasjonatów muzyki, którzy cenią sobie najwyższą jakość dźwięku.

W Wired Tunes znajduje się specjalnie przygotowana akustyka pomieszczenia, która pozwala na obiektywną ocenę brzmienia monitorów PMC. To niezwykle ważne, ponieważ jakość dźwięku zależy w dużej mierze od akustyki pomieszczenia. Dzięki temu każdy klient może być pewny, że wybiera najlepsze monitory dla swojego studia. Wired Tunes nie tylko oferuje monitorowanie PMC w swoim showroomie, ale także umożliwia klientom testowanie monitorów w ich własnym studiu, co pozwala na sprawdzenie, jak dany model monitorów będzie brzmiał w znanej akustyce.

Aby umówić się na testowanie monitorów PMC i innych marek wystarczy napisać na adres mailowy shop@wiredtunes.pl lub zadzwonić pod numer +48573580840.

Salon Wired Tunes znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej 6A/102, i jest otwarty dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 -19:00 oraz w soboty między 12:00 - 17:00.

Wizyta w showroomie Wired Tunes to nie tylko okazja do wysłuchania monitorów PMC, ale także do poznania i porównania wielu innych marek sprzętu muzycznego i studyjnego, które dostępne są w showroomie.