Aktywna pułapka basowa AVAA C214

Aktywna pułapka basowa AVAA C214

PSI AUDIO przedstawiają AVAA C214

Po prostu umieść AVAA tam, gdzie masz najwięcej energii z niskich częstotliwości, aby uniknąć odbić od ścian.

Szwajcarska marka PSI Audio, która już od 20 lat produkuje i projektuje najwyższej jakości monitory studyjne w tym roku anonsowała swoją kolejną innowacyjną technologię aktywnej pułapki basowej AVAA C214. Aktywne absorbery PSI Audio to innowacyjne rozwiązania w dziedzinie akustyki, które pozwalają na skuteczną redukcję problemów związanych z akustyką pomieszczeń, takich jak echa, odbicia dźwięków i problematyczne tryby akustyczne. 

AVAA C214 eliminuje tryby pomieszczenia od 15 Hz do 160 Hz z równoważną powierzchnią pochłaniania do 45 razy większą, niż jego własny rozmiar, bez konieczności kalibracji lub strojenia. Oparty na tych samych zasadach absorpcji co AVAA C20, AVAA C214 jest w pełni cyfrowy i umożliwia kontrolę za pomocą aplikacji, a dzięki przetwarzaniu DSP absorber oferuje ultra niskie opóźnienie. AVAA C214 posiada niewielką powierzchnie, elastyczną pozycję, pionową lub poziomą, na podłodze, suficie lub ścianach.

Absorbery PSI Audio charakteryzują się unikalnym podejściem do redukcji zakłóceń akustycznych, wykorzystując technologię Active Impulse Filtering (AIF) oraz Adaptive Bass Management (ABM). Technologia AIF polega na przetwarzaniu sygnału dźwiękowego przez specjalny procesor, który analizuje i koryguje charakterystykę impulsu akustycznego w czasie rzeczywistym.

Adaptive Bass Management (ABM) to natomiast technologia pozwalająca na kontrolowanie energii niskich częstotliwości w pomieszczeniu. Dzięki temu, aktywne absorbery PSI Audio skutecznie eliminują problematyczne tryby akustyczne i zapewniają precyzyjną kontrolę nad dźwiękiem.

AVAA C214 nie jest pierwszą i jedyną aktywną pułapką basową marki PSI Audio. Do tej pory dana innowacyjna technologia już się pojawiła w absorberze AVAA C20, która zyskała już swoją popularność wśród profesjonalistów i audiofilów.