Najprostszy z serii - RODE Wireless Me

Najprostszy z serii - RODE Wireless Me

RODE WIRELESS ME

RØDE Wireless ME to ultrakompaktowy system mikrofonów bezprzewodowych, który jest jeszcze łatwiejszy, niż poprzedni model RODE Wireless GO. RØDE Wireless ME składa się z nadajnika i odbiornika, które są wyposażone w mikrofony klasy broadcastowej. Jest także możliwość podłączenia dodatkowego nadajnika do przechwytywania trzech mikrofonów jednocześnie.

RØDE Wireless ME reprezentuje nową technologię GainAssist, która automatycznie reguluje poziom sygnału, nie niszcząc w żadnym wypadku jakości dźwięku. Dostępne są dwa tryby „Auto” i „Dynamic”, ale z możliwością osobnego wzmocnienia wyjścia, co pozwala użytkownikom wybrać idealne ustawienie dla danego scenariusza nagrywania. Najnowocześniejsza transmisja cyfrowa RØDE Series IV 2,4 GHz zapewnia czyste nagranie o zasięgu ponad 100 m, a własny kodek o niemal zerowej latencji ze 128-bitowym szyfrowaniem zapewnia stabilny dźwięk.

Po raz pierwszy na świecie RØDE Wireless ME posiada również mikrofon „narratora” wbudowany w odbiornik. Ta innowacyjna funkcja, nazwana „ME Mic”, umożliwia twórcom jednoczesne nagrywanie dźwięku z przodu i z tyłu kamery, co czyni ją idealną do nagrywania dwukierunkowych wywiadów lub podkładania głosu do materiałów wideo.


System RØDE Wireless ME współpracuje z kamerami, komputerami i smartfonami oraz jest kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami społecznościowymi, w tym Instagramem i TikTok. Jest również kompatybilny z bezpłatnymi aplikacjami wideo i audio marki RØDE, w tym nową aplikacją RØDE Capture iOS do nagrywania wideo z dwóch kamer.

RØDE Capture

RØDE Capture to intuicyjna aplikacja wideo z unikalnymi kreatywnymi funkcjami do przechwytywania wideo i audio. Aplikacja umożliwia także dodawanie kreatywnych efektów wideo. Jest to aplikacja wideo, która oferuje pełną kontrolę nad mikrofonami RØDE w aplikacji, a dzięki natychmiastowemu interfejsowi i potężnym trybom dwóch kamer, RØDE Capture jest idealny do wszystkiego, od nagrywania wywiadów wideo i raportowania w terenie po tworzenie treści dla TikTok, Snapchat lub Instagram Reels.