Nowe patche dla Subharmonicona od Lisa Bella Donna

Nowe patche dla Subharmonicona od Lisa Bella Donna

Inspirujące nowe patche dla posiadaczy Subharmonicona 

Dla posiadaczy Subharmonicona przygotowano wiele nowych i kreatywnych zasobów, które pomogą w odkrywaniu nowych możliwości tego instrumentu. Wśród nich znajduje się książka z eksploracyjnymi patchami, trzy wyczerpujące tutoriale oraz drukowana gazetka, która pozwoli użytkownikom na lepsze zrozumienie historii i koncepcji, które doprowadziły do stworzenia Subharmonicona.

Książka z patchami składa się z 15 propozycji, które zostały zaprojektowane przez znaną kompozytorkę Lisę Bellę Donnę. Każdy patch posiada unikalny dźwięk, który może być wykorzystany w różnych kontekstach muzycznych. Wśród dźwięków znajdują się między innymi ciemne, niestabilne drony, kosmiczna perkusja czy marzycielskie sekwencje głosowe.

Dla tych, którzy chcą lepiej poznać możliwości Subharmonicona, przygotowano również trzy wyczerpujące tutoriale, które krok po kroku pokazują, jak eksperymentować z różnymi funkcjami tego instrumentu. Dodatkowo, drukowana gazetka zaprojektowana został,a aby dać użytkownikom lepsze zrozumienie historii i koncepcji, które przyczyniły się do stworzenia Subharmonicona.

Gazetka ta jest dostępna dla każdego posiadacza Subharmonicona, który zarejestrował swój instrument na stronie producenta. Wszystkie te zasoby są dostępne dla zarejestrowanych użytkowników Subharmonicona i mogą być pobrane z ich konta na stronie producenta.

No a tutaj czekają na Ciebie nagrania z wykorzystaniem nowych patchi, przejdź dalej.