Ostatnia generacja RME Fireface UFX III

Ostatnia generacja RME Fireface UFX III

Nowość 3-drożny monitor One25A od Amphion Czytanie Ostatnia generacja RME Fireface UFX III Translation missing: pl.article.general.reading_time Kolejny Nowe patche dla Subharmonicona od Lisa Bella Donna

RME Fireface UFX III

RME Fireface UFX III to urządzenie, które na pewno zainteresuje miłośników profesjonalnego dźwięku. Interfejs audio USB 3.0 jest w stanie obsłużyć aż 94 wejścia i wyjścia, co na pewno jest imponującą liczbą. Warto zwrócić uwagę na wiele funkcji, które oferuje ten produkt. Na przykład SteadyClock FS to innowacyjna technologia, która zapewnia dokładne i stabilne taktowanie zegara. We/wy MADI to z kolei standard transmisji audio, który może przesyłać do 64 kanałów audio w jednym kablu światłowodowym.

Jednak największą zaletą RME Fireface UFX III jest potężny procesor DSP, który umożliwia wykonywanie skomplikowanych operacji przetwarzania sygnału w czasie rzeczywistym. Ten element wyposażenia umożliwia korzystanie z efektów, procesorów i narzędzi, które znacznie podnoszą jakość nagrania.

Oprogramowanie TotalMix FX pozwala na zarządzanie wejściami i wyjściami, a także na korzystanie z efektów i procesorów DSP. RME Fireface UFX III posiada także funkcję Direct USB Recording (DURec), która umożliwia niezależne nagrywanie wybranych sygnałów wejściowych i wyjściowych bezpośrednio na podłączony nośnik pamięci USB.

RME Fireface UFX III jest także kompatybilny z iPadem i działa w trybie klasa kompatybilna USB 3.0, co umożliwia kontrolowanie urządzenia za pomocą aplikacji TotalMix FX iPad. Warto również zwrócić uwagę na złącza Fireface UFX III. Na panelu przednim znajdują się cztery złącza XLR/TRS do podłączenia mikrofonów, instrumentów i sygnałów liniowych. Na panelu tylnym znajduje się osiem złącz liniowych, dwa wejścia/wyjścia optyczne ADAT, wejście/wyjście AES/EBU oraz osiem symetrycznych wyjść analogowych. Interfejs oferuje także złącza Word Clock I/O i Coaxial MADI.