PMC Week  - umów się na odsłuch monitorów PMC w Wired Tunes!

PMC Week - umów się na odsłuch monitorów PMC w Wired Tunes!

Warsztat z syntezy modularnej z Michałem Wolskim Czytanie PMC Week - umów się na odsłuch monitorów PMC w Wired Tunes! Kolejny Osiągnij większą moc z Elektron Digitakt II

Zaproszenie na odsłuch studyjnych monitorów PMC w Wired Tunes!

Jeśli jesteś inżynierem dźwięku, producentem muzycznym lub po prostu pasjonatem wysokiej jakości monitoringu dźwięku, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję!

Wired Tunes, dystrybutor PMC w Polsce, serdecznie zaprasza do warszawskiego showroomu na odsłuch studyjnych monitorów PMC, który odbędzie się w dniach od 15 do 21 kwietnia pod adresem warszawskiego showroomu Wired Tunes.

Rezerwacja
  • Aby zarezerwować swoje miejsce na odsłuch - skorzystaj z naszego wygodnego kalendarza online.
Zarezerwuj swoje miejsce w Kalendarzu 
  • Jeśli jednak nie masz możliwości zarezerwować odsłuchu czy być w Warszawie, skorzystaj z formularza na dole strony. 

Każdy z uczestników odsłuchu czy też zapisanych do formularza otrzyma specjalną ofertę na zakup monitorów PMC, a także brochure z dodatkową i szczegółową informacją o marce, modelach i histroii PMC. 

Strefa PMC w Wired Tunes

W naszym showroomie Wired Tunes przygotowaliśmy specjalną strefę odsłuchową, w której każdy będzie mógł osobiście przetestować modele monitorów marki PMC, w tym: Result6, PMC6, PMC6-2, PMC8-2, PMC 8 SUB oraz PMC IB2S-A.

To właśnie te modele są uznawane za kluczowe w odwzorowaniu charakterystycznego brzmienia PMC. Dzięki naszemu zróżnicowanemu zestawieniu oraz kontrolera monitorów można błyskawicznie porównać różne modele monitorów PMC i poznać ich najważniejsze rysy na różnych konwerterach audio, w tym między innymi Prism Sound, Lynx, Antelope Audio, RME czy Neumann.