WARSZTAT - JAK ZROBIĆ UTWÓR DLA: SŁOŃ

WARSZTAT - JAK ZROBIĆ UTWÓR DLA: SŁOŃ

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT PRODUCENCKI 26 KWIETNIA Z CHRIS CARSON

W środę 26 kwietnia o 18:00 zapraszamy muzyków na wyjątkowy warsztat producencki. Na warsztacie się nauczycie:

 • podstaw i technik kompozycji utworów
 • dowiecie się o tym, jakie są reguły hitów i jak je wykorzystywać 
 • poznacie unikatowe podejścia i tricki produkcyjne Chrisa Carsona

Przygotowaliśmy wyjątkowe bonusy dla uczestników:

 • Każdy uczestnik warsztatu w postacie bonusu otrzyma specjalnie przygotowany przez Chrisa Carsona Sound Kit - "REDRUM Kit". 
 • Uczestnicy także dostaną specjalne rabaty do wykorzystania na zakup sprzętu producenckiego w sklepie WIRED TUNES.
 • Beat, który powstanie na warsztacie trafi na wspólną płytę Chrisa Carsona i artysty SŁOŃ.

Warsztat będzie prowadził Chris Carson, znany również jako Krystian Siłakowski, polski producent muzyczny, który działa na polskiej i francuskojęzycznej scenie muzycznej od roku 2011. Jego kariera zaczęła się od produkcji największych hip-hopowych hitów takich jak "Moja Pierwsza Dziewczyna" zespołu Pokój z Widokiem na Wojnę, "5G FM" Kajmana czy też "Hype" Quebonafide.

Chris Carson jest pierwszym polskim producentem hip-hopowym, który otrzymał złotą płytę we Francji za swoją produkcję na albumie Alonzo, wydanym przez wytwórnię Def Jam Recordings France. Chris Carson jest odpowiedzialny za odkrycie oraz produkcję debiutanckich utworów Green Montana, belgijskiej gwiazdy muzyki rapowej. W Brukseli założył studio Straightup Project, gdzie gościł takie francuskojęzyczne ikony rapu jak Damso, PLK, Frenetik, Scylla, Youssoupha, YL czy wcześniej wspomniany Green Montana.

Twórczość Chrisa Carsona zasłynęła przede wszystkim dzięki wczesnemu rozpowszechnieniu i spopularyzowaniu trapowych produkcji w polskim mainstreamie. Na początku lat 2010. jego podkłady w tym stylu były obecne na albumie Pokój z Widokiem na Wojnę "Droga Wojownika" oraz na albumie Borixona "Rap Not Dead". W 2014 roku przypieczętował swoją tożsamość muzyczną, produkując cały album Palucha "Made In Heaven", którym przetarł szlaki współczesnej nowej generacji producentów.

W 2020 roku wyprodukował album Słonia "REDRUM", który został nominowany w kategorii "Album Roku" przez Popkillera. "REDRUM" zyskał dużą popularność zarówno wśród słuchaczy, jak i krytyków. Tym samym Chris Carson trafił do grona 10 najlepszych producentów w Polsce według głosowania jury Popkillera oraz słuchaczy.

W 2021 roku, wraz z DJ Soiną, Chris Carson wydał producencki album "OLIMP" w wytwórni Warner Music Poland, na którym można usłyszeć ponad 25 czołowych hip-hopowych wykonawców, takich jak m.in. Young Igi, Kabe, Paluch, PlanBe, Kaz Bałagane, Tede, Wac Toja i wielu innych.

W 2022 roku łączna ilość sprzedanych albumów z udziałem Chrisa Carsona przekroczyła 1 000 000 egzemplarzy. Tego samego dnia producent otrzymał dwie diamentowe płyty za albumy Palucha "Ostatni Krzyk Osiedla" oraz "Czerwony Dywan". W tym samym roku Chris Carson dołożył swoją cegiełkę do wydawnictwa Kukona "Ogrody Mixtape 3", gdzie wyprodukował dwa utwory, a projekt zadebiutował na piątym miejscu na liście Spotify Top Album Debut Global.

Warunki uczestnictwa w warsztacie:

 • Wypełnij formularz rejestracyjny 
 • Przyjdź przed czasem, np. 17:45
 • Uczestnictwo jest bezpłatne

W razie dodatkowych pytań prosimy je kierować na mail: shop@wiredtunes.pl

Nie będziesz mógł (-a) uczęszczać bezpośrednio w warsztacie? Dostaniesz od nas wszystkie bonusy mailowo, a także nagranie z warsztatu!

MIEJSCE I DATA WARSZTATU

 • Warszawa, Nowogrodzka 6A, lok. 102 / WIRED TUNES
 • 18.00-20.00, 26 KWIETNIA