Warsztat z podstaw technologii Mid-Side w Warszawie

Warsztat z podstaw technologii Mid-Side w Warszawie

Warsztat z Software Samplingu w Warszawie Czytanie Warsztat z podstaw technologii Mid-Side w Warszawie Kolejny Najnowsze wydanie Audient iD24

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT Z PODSTAW TECHNOLOGII MID-SIDE W WARSZAWIE

W czwartek 16 lutego o 18:00 zapraszamy dźwiękowców i muzyków na warsztat z podstaw technologii Mid-Side. Na warsztacie się nauczycie:

  • wiedzy teoretycznej o kreacji przestrzennej przy nagrywaniu, miksie i masteringu
  • wiedzy teoretycznej i praktycznej o podstawach technologii Mid-Side z użyciem sprzętu pro audio marki MC Audio Lab oraz Universal Audio

Warsztat będzie prowadził Tomasz Wróblewski z kanału 0dB.pl, który w sposób przystępny opowie o podstawach technologii Mid-Side, dźwięku pozornym w przestrzeni stereo, technikach ujęć mikrofonowych i wszystkim tym, co pozwala wykreować dźwięk tam, gdzie go nie ma.

Podczas wydarzenia będziecie mogli zobaczyć i posłuchać jak działa sprzęt studyjny marki MC Audio Lab. Skupimy się przede wszystkim na tym jak działa i jakie możliwości daje procesor mid-side "Luna".

Gościem specjalnym będzie Manuel Curcuruto założyciel marki MC Audio Lab oraz jej główny konstruktor. Manuel opowie jak łatwo jest zacząć pracę z Luną oraz o tym, że nie trzeba się bać tego, że urządzenie ma aż 15 gałek!

Każdy z uczestników dostanie od nas specjalne bonusy na produkty Universal Audio oraz MC Audio Lab w postaci 7% zniżki, które otrzymacie tuż po zakończeniu warsztatu. 

Warunki uczestnictwa w warsztacie:

  • Wypełnij formularz rejestracyjny 
  • Przyjdź przed czasem, np. 17:45
  • Uczestnictwo jest bezpłatne

W razie dodatkowych pytań prosimy je kierować na mail: shop@wiredtunes.pl

MIEJSCE I DATA WARSZTATU

  • Warszawa, Nowogrodzka 6A, lok. 102 / WIRED TUNES
  • 18.00-20.00, 16 LUTEGO