Warsztat z Software Samplingu w Warszawie

Warsztat z Software Samplingu w Warszawie

Powrót Minimoog Model D Czytanie Warsztat z Software Samplingu w Warszawie Translation missing: pl.article.general.reading_time Kolejny Warsztat z podstaw technologii Mid-Side w Warszawie

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT Z SOFTWARE SAMPLINGU 25 STYCZNIA

W środę 25 stycznia o 18:30 zapraszamy muzyków na warsztat z Software Samplingu. Na warsztacie się nauczycie:

  • wiedzy teoretycznej i praktycznej o software samplerach na przykładzie Simplera z Ableton Live 11
  • jak wykorzystać syntezator hardware na przykładzie Moog Subsequent 37 w środowisku DAW za pomocą Simplera

Warsztat prowadzi Maks Kucharski - doskonały muzyk i trener Akademii Dźwięku - największej polskiej szkoły produkcji muzycznej, jedynej licencjonowanej szkoły Ableton w kraju. Warsztat jest efektem współpracy Wired Tunes z Akademią Dźwięku.

Pokaz zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem Ableton Live 11 oraz Mooga Sub 37. Omawiane techniki będą jednak uniwersalne - z łatwością będziecie mogli przełożyć ją na inne DAWy i sprzęt.

Software sampling jest niczym innym jak samplowaniem w waszym DAW. Podstawą samplowania jest załadowanie do urządzenia niewielkiego fragmentu dźwięku, jego korekta, dalsza transpozycja i w końcowym etapie odtworzenie. Ableton oferuje kilka takich wirtualnych urządzeń, np. Simpler oraz Sampler. Na przykładzie Simplera będziemy dowiemy się, jak przebiega proces zaawansowanego samplowania w Ableton.

W drugiej części wykładu wykorzystamy dostępny zewnętrzny syntezator Moog Subsequent 37 jako źródło sampli. Uczestnicy warsztatu dowiedzą się, jak wykorzystywać zewnętrzne źródeł dźwięku podczas pracy w Ableton. Podczas wykładu uczestnicy będą mogli się zwrócić do prowadzącego, gdy powstaną dodatkowe pytania. 

Warsztat będzie miał zróżnicowany poziom zaawansowania, który powinien zadowolić szerokie spektrum odbiorców – od podstaw po zaawansowane i kreatywne wykorzystanie software samplera.

Każdy z uczestników dostanie 10% zniżki na kursy w Akademii Dźwięku. Przygotowaliśmy także zniżkę na produkty Moog w postaci 7%, które otrzymacie tuż po zakończeniu warsztatu. Jeśli nie zostało wam przydzielone miejsce ze względu na ograniczoną ich ilość, otrzymacie od nas również zniżkę 7% na Moog. Zapraszamy po zapisy!

Warunki uczestnictwa w warsztacie:

  • Wypełnij formularz rejestracyjny 
  • Przyjdź przed czasem, np. 18:15
  • Uczestnictwo jest bezpłatne

W razie dodatkowych pytań prosimy je kierować na mail: shop@wiredtunes.pl

MIEJSCE I DATA WARSZTATU

  • Warszawa, Nowogrodzka 6A, lok. 102 / WIRED TUNES
  • 18.30-20.30, 25 STYCZNIA