Jesienna promocja od Wired Tunes i Antelope Audio

Jesienna promocja od Wired Tunes i Antelope Audio

Wielkie otwarcie Wired Tunes Czytanie Jesienna promocja od Wired Tunes i Antelope Audio Kolejny Song Mode od Elektron (OS, Nawigacja)

W naszym Show Roomie wprowadzamy specjalną promocję dotyczącą audio interfejsów od marki Antelope Audio trwającą do 31 października. 

Promocja obejmuje audio interfejsy od marki Antelope Audio, przy zakupie których otrzymasz od nas emulacyjny mikrofon Antelope Edge Note całkowicie bezpłatnie. Dodatkowo w zestawie znajdziesz bezpłatny DAW - Bitwig Studio.  

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że zakupisz jeden z audio intefrejsów serii Zen, czyli Zen Go, Zen Q USB czy Zen Q Thunderbolt 3. Jednak pamiętaj, żeby aktywować konto w Antelope Audio przed 31. października. 

Czym jest Antelope Edge Note?

Edge Note to modulujący mikrofon pojemnościowy z małą membraną i tylną kapsułą elektretową, który emuluje w czasie rzeczywistym do 13 klasycznych, vintage’owych mikrofonów studyjnych, w tym. Berlin K54, Hamburg 441, Illinois 57, itd. Takie podejście pozwoli Ci znaleźć dźwięk instrumentu nagrywającego lub wokalu za pomocą jednego mikrofonu zamiast wielu. Możesz sprawdzić katalog i wybór emulacji w Panelu Sterowania w swoim Antelope Audio Interface.

Dlaczego warto korzystać z serii Antelope Synergy Core?

Antelope Audio interfejsy to high-end interfejsy audio, które oferują zaawansowane technologie m. in. hybrydowy DSP/FPGA procesor audio z krótkim czasem opóźnienia. To, co odróżnia Antelope od innych marek typu UAD, to obecność darmowych 37. wtyczek, które emulują światowe procesory obróbki dźwięku, jak Empirical Labs Distressor, UREI 1176, Teletronix LA-2A, SSL, Neve, Helios, Neumann itp. Producenci również mogą korzystać z wielu kabinetów gitarowych, przedwzmacniaczy mikrofonowych, kanałów konsolet, procesorów dynamicznych i korektorów.

Co przygotowaliśmy w naszym Show Roomie?

W naszym Show Roomie przygotowaliśmy setup zawierający Antelope Audio interfejs oraz mikrofon Edge Note, żebyście mogli sprawdzić, jak działają emulacje i jaki efekt wywołują. Zapraszamy do naszej strefy studio, gdzie setup Antelope Audio będzie czekał właśnie na Ciebie!