Endorphin.es anonsowali GHOST PEDAL i Golden Master

Endorphin.es anonsowali GHOST PEDAL i Golden Master

Nowy moduł dynamiki SSL B-DYN Czytanie Endorphin.es anonsowali GHOST PEDAL i Golden Master Translation missing: pl.article.general.reading_time Kolejny Nowość 3-drożny monitor One25A od Amphion

Endorphin.es przedstawili nowy efekt GHOST PEDAL w kolaboracji z Andrew Huang i nową wersję Golden Master jako Pedal efekt

Ghost Pedal to unikalny efekt, który może tworzyć wiele efektów dźwiękowych, w tym opóźnienie, pogłos i efekty modulacji, między innymi.

Jedną z najbardziej znaczących cech Ghost Pedal jest jego zdolność do generowania "duchowych nut" lub powtarzającego się wzoru nut, który może być modyfikowany i modulowany w czasie rzeczywistym. To tworzy unikalne i ekspresyjne brzmienie, które może być używane w różnych stylach muzycznych.

Ghost Pedal zawiera także wiele innych zaawansowanych funkcji, takich jak kompatybilność z MIDI, wejścia na pedały ekspresji oraz wiele różnych trybów i presetów. Jest to popularny wybór wśród gitarzystów i muzyków elektronicznych, którzy szukają wszechstronnego i potężnego efektu gitarowego.

GHOST PEDAL daje Ci nowe możliwości kształtowania brzmienia dzięki swojemu innowacyjnemu, elastycznemu łańcuchowi routingu audio, pozwalając Ci na skakanie między wymiarami za jednym naciśnięciem przycisku.

Od wstrząsających subharmoników i zniekształconych dronów po anielskie shimmer reverb i wszystko, co jest pomiędzy, GHOST PEDAL to pedał dla awangardowych projektantów dźwięku i najbardziej wymagających gitarzystów i graczy na syntezatorze. Intuicyjny interfejs użytkownika połączony z kontrolą manualną i przechowywaniem presetów pozwala Ci pozostać w teraźniejszości i skupić się na swoim występie.

 

Unikalny interfejs użytkownika pokazujący wartości parametrów i modulacje w czasie rzeczywistym

Wejścia liniowe lub wysokoimpedancyjne JFET dla gitary z symulatorem kolumny

Pełna kontrola MIDI nad każdym parametrem, w tym MIDI Clock nad LFO i delayem

Przypisywanie bipolarnego LFO i pedału ekspresyjnego do dowolnego parametru

3 typy reverbów i 3 typy filtrów, w tym comb z rezonatorem, sześć możliwych wariantów routingu

Reverb freeze, delay looper, spring reverb z wirtualnym pobudzeniem sprężyny

Trzy przełączniki pozwalają na zmianę przypisywalnych parametrów (tap tempo / freeze / spring excite), wybieranie presetów i omijanie z użyciem stóp.

 

Golden Master Pedal to urządzenie multibandowe, oparte na popularnym module Eurorack o tej samej nazwie. Służy ono do obróbki dźwięku na żywo, a jego głównym celem jest zapewnienie głośnego i nienaruszonego brzmienia, bez przesterowań czy zniekształceń, co jest szczególnie ważne na koncertach i w klubach.

W skład procesora wchodzą trzy moduły: equalizer, kompresor i mid-side. Urządzenie posiada wysokiej jakości konwertery A/D i D/A, z wejściem i wyjściem stereo oraz przetwarzaniem wewnętrznym z dokładnością 32 bitów. Ponadto, każdy z trzech pasm posiada osobny stereo enhancer, a procesor wyposażono w złącze na pedał ekspresji do kontroli głośności.

Golden Master Pedal posiada również wysokowyjściowe wejścia o dużym impedancji, dzięki czemu może być wykorzystywany jako DI-box. Obsługuje także dwa przełączniki nożne, które pozwalają na wybór presetów i włączenie trybu bypass.

Podsumowując, Golden Master Pedal oferuje szereg funkcji i opcji, które pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad brzmieniem w warunkach koncertowych i studyjnych, zapewniając jednocześnie wysoką jakość dźwięku i niski poziom szumów.