Nowość 3-drożny monitor One25A od Amphion

Nowość 3-drożny monitor One25A od Amphion

Pierwszy 3-drożny aktywny monitor studyjny One25A od Amphion

Monitor Amphion One25A działa w oparciu o zasadę aktywnego, trójdrożnego zamkniętego kabinetu, który posiada innowacyjne, uszczelnione podwoje z izolowanymi komorami basową i średniotonową. Konstrukcja ta również zawiera 5. generację opatentowanego przez firmę Amphion U/D/D (Uniformly Directive Diffusion) dla poprawy integracji głośnika i jego wydajności.

Elektronika monitora Amphion One25A jest dopasowana, zapewniając doskonałą rezerwę mocy i pełny zakres mocy odpowiedni do wszystkich zastosowań. Kluczowe czynniki Amphion One25A, takie jak wysoka szerokość pasma, brak zniekształceń wyższych rzędów i zadowalający stosunek sygnału do szumu, przekładają się na łatwe i bogate wrażenia słuchowe, a minimalistyczny układ cross-overa zapewnia wysoką integralność sygnału i przezroczystość dźwięku. 

Amphion One25A korzysta z tytanowego tweetera o średnicy 25 mm i aluminiowych głośników średnio i niskotonowych o średnicach odpowiednio 15 cm i 25 cm. Punkty rozdziału sygnału między głośnikami wynoszą 100 Hz oraz 2000 Hz. Moc wzmacniacza basowego to 700 W, a wzmacniaczy tweetera i głośnika średniotonowego łącznie to 2 x 205 W, przy zniekształceniach THD + N wynoszących 0,002%. Z kolei pasmo przenoszenia Amphion One25A wynosi od 22 do 22 000 Hz (-3dB), a maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) to 112 dB. 

Więcej informacji na stronie.